Правила конференції

Політика доступа до архіву

Матеріали поточної і архівних конференцій, представлені на сайті, доступні для вільного перегляду з метою надбання користі авторами та зацікавленими читачами.

Вінницький національний технічний університет

Вінницьке обласне об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка

Кафедра інтеграції навчання з виробництвом ВНТУ

Культурно-мистецький і просвітницький центр ВНТУ

Головний центр виховної роботи ВНТУ

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Знакові постаті Поділля

«Я-САД»: ПОЕТИЧНИЙ СВІТ МИХАЙЛА СТРЕЛЬБИЦЬКОГО»

18 жовтня 2016 року о 12.00

в ауд ГНК 222 (конференц-зала ВНТУ)

Тематичні напрямки роботи конференції

1. Особливості ліричного самовираження в поезії М. Стрельбицького.
  2. Сучасність крізь призму байки: сатирика і гумор М. Стрельбицького.
  3. Особливості художнього мовлення та словотвори у творчості Стрельбицького.
  4. Жанрове і стильове різноманіття у творчості М. Стрельбицького.
  5. Студентська муза: життєвий шлях і педагогічна діяльність Стрельбицького.
  6. Віршована Коновалюкіана М. Стрельбицького: межі малярства і поезії.
  7. Зоропоезія та паліндроми М. Стрельбицького.

Регламент роботи конференції

Прийом заявок учасників конференції та доповідей до 17 жовтня 2016 року

Реєстрація учасників конференції у головному корпусі (ГНК) ВНТУ 18 жовтня з 11.00 (вул. Хмельницьке шосе, 95).

Початок роботи конференції 18 жовтня 2016 р. об 12.00 (Пленарне засідання)

Прибуття на конференцію 18 жовтня 2016 р. Від’їзд учасників конференції 18 жовтня 2016 р.

Мови конференції: українська, російська, англійська.

Доповідь на пленарному засіданні — до 20 хв. Доповідь на секції — до 10 хв. Виступ-повідомлення — до 5 хв.

Оргкомітет виставлятиме прийняті на конференцію матеріали на сайті за адресою: http://conferences.vntu.edu.ua/index.php/zpp/Strelb2016

Подання матеріалів

Для участі в роботі конференції необхідно подати матеріали доповіді, зареєструвавшись на сайті конференції http://conferences.vntu.edu.ua/index.php/zpp/Strelb2016

Інструкція з з подачі документів розміщеної на сайті за адресою http://conferences.vntu.edu.ua/index.php/zpp/index/pages/view/amanual (її можна скачати як PDF файл: http://conferences.vntu.edu.ua/public/files/2/zppauthorguide.pdf ).

Вимоги до змісту та оформлення матеріалів доповідей подано нижче та розміщено на сайті конференції за адресою http://conferences.vntu.edu.ua/public/files/2/zppvymogy.pdf.

Повідомлення про включення доповіді в програму конференції та запрошення будуть надіслані авторам до 17 жовтня 2016 року.

Для тих, хто не може подати доповідь на сайті, допускається надіслати електронною поштою на адресу оргкомітету gcvr216@gmail.com матеріали доповіді та заявки кожного учасника з назвою тематичного напрямку за наведеною нижче формою.

Адреса оргкомітету конференції:

Вінницький національний технічний університет, вул. Хмельницьке шосе, 95, м. Вінниця, Україна, 21021, Тел. +380 (432) 59-82-13

Проживання.

Для гостей з інших міст можливе бронювання кімнат в університетському гуртожитку або в готелях міста за умов попередньої заявки (не пізніше ніж за ТИЖДЕНЬ? до початку конференції). Оплата проживання та харчування здійснюється самостійно за рахунок учасника.

на участь у конференції Знакові постаті Поділля

«Я-САД»: ПОЕТИЧНИЙ СВІТ МИХАЙЛА СТРЕЛЬБИЦЬКОГО»

Прізвище, ім’я та по батькові (повністю) ________________________________________

Місце роботи ___________________________

Науковий ступінь, вчене та почесне звання _________________________________

Посада_________________________________

Назва доповіді __________________________

Тематичний напрямок __________________

Адреса для направлення запрошення ________________________________________

Електронна пошта (e-mail) ______________

Контактний телефон ___________________

Проживання (готель, гуртожиток) _______

Вимоги до матеріалів конференції

1. .Оформлення тексту:
      1. Текст доповіді повинен бути набраний українською, російською або англійською мовою. Україно- та російськомовні тексти повинні мати анотацію англійською мовою. Текст набирається шрифтом Times New Roman, кеглем 12 пунктів, з полуторним інтервалом.
      2. Параметри сторінок: формат А4, поля по 15 мм з усіх сторін. Сторінки мають бути пронумеровані.
      3. Текст доповіді повинен мати розмір не більше 7 сторінок формату А4.
      4. Текст доповіді на початку повинен містити: УДК (обов’язково для авторів з України); назву доповіді напівжирним накресленням, 16 кегль; прізвище та ініціали автора (авторів); вчене звання, науковий ступінь, посаду й організацію (за бажанням); місто та країну проживання (курсивним накресленням, 14 кегль); анотацію мовою тексту; ключові слова; контактну інформацію: телефон, e-mail (ці дані не будуть публікуватися на сайті); Бажано подати переклад цієї інформації обома іншими мовами.
      5. Далі після двох чистих рядків йде текст доповіді, який друкується 12 кеглем; назви розділів доповіді та підзаголовки — напівжирним накресленням, 14 кеглем;
      6. Доповідь повинна містити висновки.
      7. Список літератури оформлюється згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1. 2006.
    2. Отримані матеріали перевіряються щодо можливості їх розміщення на нашому сайті. Якщо матеріали прийнято, автору буде надіслано повідомлення.

Увага! До доповіді можуть бути внесені зміни редакційного характеру без згоди автора.

Оргкомітет залишає за собою право доповнення та/або зміни цих правил.