Огляд

 

Міністерство освіти і науки України

Вінницький національний технічний університет

Факультет менеджменту та інформаційної безпеки

Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту

Українська асоціація розвитку менеджменту та бізнес освіти

Державна установа «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» (Україна)

Державний університет «Житомирська політехніка» (Україна)

Донецький національний університет імені Василя Стуса (Україна)

Західноукраїнський національний університет (Україна)

Зеленогурський університет (Польща)

Львівський державний університет внутрішніх справ (Україна)

Люблінська політехніка (Польща)

Національний університет «Львівська політехніка» (Україна)

Національний університет «Одеська політехніка» (Україна)

Одеський національний економічний університет (Україна)

Поморська вища школа в Старогарді Гданському (Польща)

Університет Догус (Туреччина)

Університет Каменського (Словаччина)

Університет Нортумбріа (Англія)

Університет Яна Кохановського (Польща)

Хмельницький національний університет (Україна)

Шаньдуньський університет мистецтв (Китай)

Ясський технічний університет імені Георгія Асакі (Румунія)


VII Міжнародна науково-практична конференція

«СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВИХ ТА ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УКРАЇНІ» (2024)

 

 м. Вінниця

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІI Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку фінансових та інноваційно-інвестиційних процесів в Україні», яка відбудеться 1-2 березня 2024 року у Вінницькому національному технічному університеті, м. Вінниця. Форма проведення конференції – дистанційна за допомогою програми Meet. Участь у конференції є безкоштовною.

Напрямки роботи конференції:

Фінансовий механізм соціально-економічного розвитку України.

  1. Фінансовий механізм соціально-економічного розвитку України.
  2. Інноваційні процеси та їх вплив на конкурентоспроможність.
  3. Сучасні проблеми інвестиційної діяльності в економіці України
  4. Актуальні проблеми управління сучасним підприємством в поствоєнний період.
  5. Управління потенціалом підприємства.
  6. Цифрова економіка, фінтех та ІТ-інструменти як основа розвитку сучасної України

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Умови участі у конференції

До 28 лютого 2024 р. бажаючі повинні надіслати заявку на участь, матеріали доповіді на електронну  адресу оргкомітету.

Файли назвати прізвищем автора (наприклад: ivanov_tezi.doc; ivanov_zayavka.doc). За бажання можна здійснити самостійну реєстрацію за посиланням: https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/fiip/fiip2024. У випадку самостійного подання матеріалів тези завантажуються у форматі pdf. Обов’язково  потрібно подати додатковими файлами заявку та тези доповіді у форматі docx (doc).

В межах конференції можна подати статтю до наукового фахового видання «Innovation and Sustainability», яке включене до переліку наукових фахових видань України категорії Б зі спеціальностей 051, 073, 075, 076 згідно з Наказом МОН України № 530 від 06.06.2022 р.. Детальна інформація щодо оформлення статей та умови на сайті видання https://ins.vntu.edu.ua/.

В межах конференції проводиться набір рукописів повнотекстових матеріалів, що будуть опубліковані у колективній монографії «Data-Centric Business and Applications: Modern Trends in Financial and Innovation Data Processes 2024» видавництва Springer. Монографія «Data-Centric Business and Applications» є підсерією книг «Lecture Notes on Data Engineering and Communications Technologies» видавництва Springer (https://www.springer.com/series/15362) та є періодичним виданням, що віднесене до 3-го квартилю Scopus (ISSN 2367-4520, E-ISSN 2367-4512, CiteScore 0.7, SJR 0.125, SNIP 0.104), https://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=21100975545&tip=sid&clean=0.

Рукописи будуть опубліковані у вигляді розділів колективної монографії. Кожний розділ отримає власний DOI і буде окремо індексований у Scopus.

 

Матеріали, які не відповідають тематиці конференції, вимогам або пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться

Матеріали конференцій після їх оприлюднення під час роботи конференції будуть безкоштовно розміщені в електронному збірнику наукових праць, який надсилається авторам та викладається на сайті: https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/fiip/fiip2023

Заявку на участь у конференції та тези просимо надсилати за електронною адресою:      e-mail: fimvntu@gmail.com 

Додаткова інформація за телефоном:
(067)267-95-00 – Алла Станіславівна Краєвська
(068) 340-14-51– В’ячеслав Васильович Джеджула

 

ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

 

Доповідь на конференцію подається в форматі MS Word та pdf, написана українською або англійською мовою. Формат сторінок А4. Поля: 2 см зліва, 2 см справа, 2 см зверху і 3 см знизу. Обсяг матеріалів –до 3-х сторінок.


Формули набираються у редакторі формул (Equation 3.0 або MathType) з використанням лише латинських та грецьких літер. Не дозволяється використовувати літери кирилиці, зокрема, в індексах. Кожна формула набирається як один об’єкт (full — 11 pt; subscript — 8 pt; subsubscript/superscript — 6 pt, symbol — 10 pt).

Ілюстрації подаються включеними у текст статті після першого посилання на них.

Структура доповіді

1. У верхньому лівому кутку рукопису потрібно вказати індекс УДК (Times New Roman, 11 пт, зліва).

2. Ініціали та прізвища авторів (друкувати напівжирними літерами, кожний з нового рядка (Times New Roman, 14 пт, справа).

3. Через пустий рядок – назва статті (напівжирними літерами, по центру, Times New Roman, 16 пт)).

4. Через пустий рядок вказуються назви установ, де працюють автори (Times New Roman, 11пт, по центру).

5. Через пустий рядок – під назвою (напівжирним) «Анотація» анотація мовою статті (Times New Roman, 10 пт, курсив, по ширині сторінки).

6. З нового рядка під назвою (напівжирним) «Ключові слова:» наводиться перелік ключових слів мовою статті (Times New Roman, 10 пт, по ширині сторінки), розділених знаком «кома з крапкою(;)».

7. Через пустий рядок – назва статті англійською мовою (напівжирними літерами, по центру, Times New Roman, 12 пт)).

8. У наступному рядку, під назвою (напівжирним) «Abstract» анотація статті англійською мовою (Times New Roman, 10 пт, курсив, по ширині сторінки).

9. З нового рядка під назвою (напівжирним) «Keywords:» наводиться перелік ключових слів англійською мовою (Times New Roman, 10 пт, по ширині сторінки), розділених знаком «кома з крапкою».

10. Основний текст доповіді (Times New Roman, 11 пт, по ширині сторінки, з міжрядковим інтервалом — «Одинарний»).

11. Наводиться СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ, оформлений згідно ДСТУ 8302:2015 у вигляді загального списку, який складається за чергою посилань у тексті. У тексті рукопису посилання на літературу беруться в квадратні дужки (наприклад, [1, 2]).

12. Наводяться відомості про авторів (мовою оригінала та англійською): прізвище, ім'я, по–батькові (без скорочень, напівжирним, курсивом), науковий ступінь, вчене звання, посада, повна назва установ, місто, електронна адреса відповідального за доповідь автора (Times New Roman, 10 пт, зліва).

Для англомовних статей назва, анотація та ключові слова не дублюються українською мовою.

Важлива інформація для авторів:

1) Важливі дати:
- строк подання – не пізніше 1 лютого 2023 року;
- інформація про включення рукопису до монографії – не пізніше 30 квітня 2023 року;
- публікація колективної монографії у видавництві Springer – не пізніше 31 серпня 2023 року.
(Строки можуть бути змінені унаслідок війни Росії з Україною та ситуації з глобальною пандемією спричиненою COVID-19).

2) Статті повинні бути оформлені за стандартним шаблоном Springer та мати обсяг 20-40 сторінок.

3) Кількість авторів – не більше 5, причому не більше 4 авторів з однією афіліацією. Бажана (але не обов’язкова) наявність в авторському колективі співавтора(ів) з закордонною афіліацією.

4) Автори повинні подавати лише оригінальні роботи, які не були опубліковані в інших місцях для публікації або які не переглядаються для іншої рецензованої публікації. Якщо автори використали свою власну раніше опубліковану роботу(и) як основу для нової публікації, вони повинні цитувати попередню(і) роботу(и) і дуже коротко вказати, які нові внески пропонує ця публікація, окрім тих, що були в раніше опублікованій роботі(ах).

5) Плагіат неприпустимий. Дослівне копіювання або повторне використання власного дослідження також вважається формою плагіату або самоплагіату; це неприйнятно. Схожість тексту, включаючи власні роботи, не повинна перевищувати 25%.

6) Не бажане надмірне самоцитування. Автори можуть робити посилання на свої роботи за умови, що їх зміст доповнює або сприяє кращому розумінню матеріалу дослідження. Рівень самоцитування не повинен перевищувати 20% від загальної кількості посилань у переліку літератури. Рукопис не повинен мати надмірний перелік джерел посилання. Максимальна кількість посилань для рукописів у 20 сторінок – не більше 30-40 літературних джерел, а для рукописів у 40 сторінок – не більше 70-80 літературних джерел. Зазначені літературні джерела повинні бути сучасні (за останні 5-8 років) та релевантні.

7) Усі надіслані рукопису підлягають 3 етапам рецензування: 1-й етап здійснюється членами оргкомітету конференції (перевірка змісту рукопису на відповідність тематиці монографії та вимогам оформлення, перевірка рівня текстових співпадінь); 2-й етап здійснюється редакторами колективної монографії (перевірка наукового та практичного аспектів змісту рукописів); 3-й етап рецензування здійснюється членами редакційної колегії видавництва Springer.

8) Вартість публікації (додрукарської підготовки розділу колективної монографії) становить 100 €. Повідомлення про оплату автори отримають після позитивного результату проходження останнього 3-го етапу рецензування. Розрахунок потрібно виконати у гривнях по поточному курсу НБУ у день здійснення оплати. Після виконання оплати автори отримають підтвердження про включення їх рукопису до колективної монографії.

9) Авторам не рекомендовано виставляти повний текст рукопису у вигляді препринту. Це може бути причиною відхилення рукопису на будь-якій стадії редакційного процесу.

За додатковою інформацію автори можуть звертатися до робочої групи організаційного комітету:
моб. тел.: +380964587400 (Skype, Viber, Telegram)
моб. тел.: +380679609804 (Viber, Telegram) e-mail: finmonograph@gmail.com

 





© РВВ ВНТУ 2017-2024