Огляд

Міністерство освіти і науки України

Вінницький національний технічний університет (ВНТУ)

Українська асоціація з автоматичного управління

Українська федерація інформатики

Українська секція Міжнародного науково-технічного товариства IEEE

Сілезьський технологічний університет  (Польща)

Інститут теоретичної та прикладної інформатики Академії наук Польщі (Польща)

Жилінський університет (Словаччина)

Техаський університет в Остіні (США)

Університет короля Сауда (Саудівська Аравія)

Технологічний університет Малайзії Малаки (Малайзія)

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

ХVІI Міжнародна конференція

КОНТРОЛЬ І УПРАВЛІННЯ В СКЛАДНИХ СИСТЕМАХ

(КУСС-2024)

(MEASUREMENT AND CONTROL IN COMPLEX SYSTEMS - MCCS - 2024) 

Вінниця

16-17 жовтня 2024 року 

ХVІI Міжнародну конференцію Контроль і управління в складних системах (КУСС-2024) присвячено вшануванню 100-річного ювілею засновника конференції, академіка Івана Васильовича Кузьміна, який народився 02 лютого 1924 р. На своєму яскравому життєвому шляху Іван Кузьмін ставив на крило літаки, космічні ракети, наукові школи, надав вирішального внеску у становлення Вінницького національного технічного університету. Він був апологетом наукового пізнання Всесвіту. Ми продовжуємо закладені ним традиції.

Метою конференції є обговорення питань контролю і управління технічними, екологічними, виробничими, медико-біологічними та іншими складними системами для пошуку спільних підходів, обміну ідеями, визначення тенденцій розвитку даної галузі науки, встановлення плідних контактів, заохочення талановитої молоді до наукового пошуку. Особливу увагу в ході конференції передбачається приділити застосуванню математичного моделювання, оптимізації, штучного інтелекту та інших підходів технічних наук до розв'язання проблем в екології, ресурсо- та енергозбереженні, менеджменті, медицині тощо. 

Напрямки роботи конференції:

  • Теоретичні основи контролю та управління (загальні питання математичного моделювання та керування, математичні методи в моделюванні та керуванні, моделювання та керування в умовах невизначеності);
  • Перспективні методи, програмні і технічні засоби систем контролю і управління (Інтернет речей, методи та засоби вимірювання та контролю, обробка оптичної інформації в системах контролю та управління, телекомунікації та комп’ютерні мережі, електроніка та обчислювальна техніка в системах управління, програмні засоби систем управління);
  • Контроль та управління в окремих галузях (контроль і управління на транспорті, в екології і гірничій справі, в біотехнічних системах, медицині, будівництві, менеджмент в організаційно-економічних системах тощо);
  • Контроль та керування в енергетиці (керування в системах енергопостачання та генерації, у системах з відновлюваними джерелами, менеджмент в енергосистемах тощо);
  • Інтелектуальні технології в системах управління (інтелектуальний аналіз даних, машинне навчання, оптимізація та прийняття рішень, розпізнавання образів в системах контролю і управління, нечіткі методи і моделі в управлінні, нейронні мережі, генетичні та інші евристичні алгоритми, експертні системи, методологія підготовки фахівців в галузі контролю і управління).

 ГОЛОВА КОНФЕРЕНЦІЇ: В. Біліченко – ректор Вінницького національного технічного університету

 ПРОГРАМНИЙ КОМІТЕТ

Голова:   В. Дубовой (ВНТУ, професор каф. КСУ)

Члени: Дж. Альсаяйд (Малайзія), М. Байас (Еквадор), О. Бісікало (Україна), С. Валчев (Португалія), Ван Венда (Китай), О. Васілевський (США), В. Василенко (Португалія), Б. Вербер (Словенія), В. Висоцька (Україна), В. Вуйцик (Польща), Т. Говорущенко (Україна), І. Гребенник (Україна), К. Грохла (Польща), І. Гуревич (Німеччина), М. Дивак (Україна), В. Джингенг (Китай), І. Єпіфанова (Україна), Н. Заболотна (Україна), О. Зайцева (Словаччина), Я. Іванчук (Україна), Р. Квєтний (Україна), В. Кемпа (Польща), В. Ковтун (Україна), В. Комар (Україна), В. Левашенко (Словаччина), П. Лежнюк (Україна), В. Лисенко (Україна), М. Аль-Майтах (Саудівська Аравія), Б. Мокін (Україна), В. Мокін (Україна), П. Молчанов (США), С. Осадчий (Україна), С. Павлов (Україна), А. Раймі (Сенегал), О. Романюк (Україна), Б. Русин (Україна), А. Усов (Україна), В. Харченко (Україна), А. Хаст (Швеція), М. Юхимчук (Україна). 

ОРГКОМІТЕТ

Голова - В. Ковтун (ВНТУ, завідувач каф. КСУ)

Члени: В. Дубовой, В. Севастьянов, О. Бісікало, М. Юхимчук, М. Барабан, Ю. Лещенко.

ГОЛОВНІ ДАТИ:

Подання заявок і анотацій                                                             до 14 вересня

Повідомлення про включення до програми конференції                 до 25 вересня

Подання доповідей                                                                       до 8 жовтня

Відкриття конференції                                                                   16 жовтння об 10:00 

В зв’язку із воєнним станом в Україні конференція буде проводитися в режимі телеконференції.

В разі неможливості взяти участь у конференції особисто, слід надіслати електронну презентацію у Power Point, а також аудіозапис доповіді або відеозапис доповіді з презентацією, для ознайомлення учасників конференції. 

Реєстраційний внесок для учасників із публікацією праць у цифровій формі у Репозитарії ВНТУ) – 250 грн. Кошти перераховувати на рахунок Благодійної організації "Благодійний фонд "Вінницька політехніка"" (код ЄДРПОУ: 45086596, рахунок (IBAN): UA613052990000026003036111037 (валюта UAH), номер картки: 4246001004702191) у АТ КБ "ПриватБанк". Призначення платежу: «за участь в конференції». 

Після закінчення конференції учасники, які особисто взяли участь, отримають сертифікати про підвищення кваліфікації за напрямами роботи конференції в обсязі 30 академічних годин (1 кредит ЕКТС).

 Участь у конференції безкоштовна. 

Робочі мови конференції: українська, англійська. 

Подання заявок на участь у конференції здійснюється за допомогою системи Open Conference Systems на сторінці конференції

https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/mccs/mccs2024/schedConf/cfp

Для подання заявки необхідно завантажити анотацію доповіді обсягом 180-200 слів. 

Матеріали доповідей, виголошені та схвалені на конференції, будуть опубліковані як електронні видання (Proceedings of MCCS-2024) з присвоєнням кожній публікації DOI.

Авторам матеріалів, відзначених головами секцій за результатами виголошення, буде запропоновано подати розширені та відформатовані версії робіт у спецвипуск «Information and Communication Technologies in Smart and Critical Infrastructure: Efficiency, Security, Dependability» журналу MDPI Electronics (другий квартиль у НМБ Scopus & Web of Science, імпакт-фактор 2.9).

Матеріали доповідей перевірятимуться на схожість. Роботи з рівнем схожості понад 50% відхилятимуться автоматично.

Матеріали доповіді, в разі її включення до програми конференції, необхідно надіслати на адресу kuss@vntu.edu.ua. 

Контактна інформація: кафедра КСУ, ВНТУ, Хмельницьке шосе, 95, м.Вінниця, 21021, Україна

Тел., Vider, Telegram: +380935636687 (Юлія Лещенко), +38 063 857 0323 (Марія Юхимчук)

E-mail: kuss@vntu.edu.ua

Web-сайт https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/mccs/mccs2024



© РВВ ВНТУ 2016-2024