Огляд

 

 

Міністерство освіти і науки України

Вінницький національний технічний університет (ВНТУ)

Українська асоціація з автоматичного управління

Українська федерація інформатики

Українська секція Міжнародного науково-технічного товариства IEEE

Проект Європейського Союзу MASTIS

Університет  Шейха Анта Діоп (Дакар, Сенегал)

Новий університет (Лісабон, Португалія)

Люблінська політехніка (Польща)

Хебейський університет інженерії (Китай)

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ)

 

 ХІV Міжнародна конференція

 КОНТРОЛЬ І УПРАВЛІННЯ В СКЛАДНИХ СИСТЕМАХ  (КУСС-2018)

  

Вінниця    15-17 жовтня 2018 року

   

 Метою конференції є обговорення питань контролю і управління технічними, екологічними, виробничими, медико-біологічними та іншими складними системами для пошуку спільних підходів, обміну ідеями, визначення тенденцій розвитку даної галузі науки, встановлення плідних контактів, заохочення талановитої молоді до наукового пошуку. Особливу увагу в ході конференції передбачається приділити застосуванню математичного моделювання, оптимізації, штучного інтелекту та інших підходів технічних наук до розв'язання проблем в екології, ресурсо- та енергозбереженні, менеджменті, медицині тощо. Напрямки роботи конференції:
  • Теоретичні основи контролю та управління (загальні питання математичного моделювання та керування, математичні методи в моделюванні та керуванні, моделювання та керування в умовах невизначеності);
  • Перспективні методи, програмні і технічні засоби систем контролю і управління (Інтернет речей, методи та засоби вимірювання та контролю, обробка оптичної інформації в системах контролю та управління, телекомунікації та комп’ютерні мережі, електроніка та обчислювальна техніка в системах управління, програмні засоби систем управління);
  • Контроль та управління в окремих галузях (контроль і управління в енергетиці, на транспорті, в екології і гірничій справі, в біотехнічних системах, медицині, будівництві, менеджмент в організаційно-економічних системах тощо);
  • Методологія підготовки фахівців з інформаційних систем контролю і управління (контроль і управління системами навчання, тренажерні системи, сучасні напрями і методики підготовки бакалаврів, магістрів і докторів філософії з інформаційних систем)
  • Інтелектуальні технології в системах управління (інтелектуальний аналіз даних, машинне навчання, оптимізація та прийняття рішень, розпізнавання образів в системах контролю і управління, нечіткі методи і моделі в управлінні, нейронні мережі, генетичні та інші евристичні алгоритми, експертні системи).

 

НАУКОВИЙ КОМІТЕТГолова:   В.Грабко (ректор ВНТУ) Члени: М.Байас (Еквадор), О.Бісікало (Україна), С.Валчев (Португалія), В.Василенко (Португалія), Є.Володарський (Україна), В. Вуйцик (Польща), І.Гребенник (Україна), І.Гуревич (Німеччина), М.Дивак (Україна), В.Дубовой (Україна), В.Дудикевич (Україна), В. Джингенг (Китай), В.Квасніков (Україна), Р.Квєтний (Україна), В.Кухарчук (Україна), П.Лежнюк (Україна), А.Ладанюк (Україна), В.Лисенко (Україна), Б.Мокін (Україна), В.Мокін (Україна), О.Натрошвілі (Грузія), С.Павлов (Україна), А.Раймі (Сенегал), О.Романюк (Україна), Б.Русин (Україна), С.Теленик (Україна), А.Усов (Україна), А.Хаст (Швеція), B.Werber (Slovenija)..ОРГКОМІТЕТ Голова - С.Павлов (ВНТУ, проректор з наукової роботи)Заступник голови - В.Дубовой (ВНТУ, завідувач кафедри КСУ)Члени: О.Бісікало, В.Ковтун, В.Ковальчук, Л.Нечепуренко, А.Власюк, Л.Янчук.   

ГОЛОВНІ ДАТИ:

Подання заявок                                                                               до 10 вересня

Подання тез                                                                                     до 10 вересня

Повідомлення про включення до програми конференції                    30 вересня

Сплата реєстраційних внесків до                                                      до 10 жовтня

Початок реєстрації                                                                           15 жовтня о 9:00

Відкриття конференції                                                                      16 жовтня о 10:00 

Реєстраційний внесок для учасників – 400 грн.,
заочна участь (із публікацією праць) – 250 грн., 
заочна участь (із публікацією праць у цифр. формі) – 100 грн. (для іноземців у USD або EUR за курсом Національного банку України)

У вартість реєстраційного внеску входять: участь у роботі конференції, обслуговування обладнання, інформаційне забезпечення.

Сплачувати реєстраційні внески слід тільки після отримання повідомлення про включення до програми конференції. В разі неявки на конференцію сплачені внески не повертаються. 

Проживання учасників конференції планується в гуртожитку ВНТУ та готелях м. Вінниці (за попереднім замовленням і за окрему плату. Вартість проживання буде повідомлена додатково). 

Робочі мови конференції: українська, англійська. 

Контактна інформація: кафедра КСУ, ВНТУ, Хмельницьке шосе, 95, м.Вінниця, 21021, УкраїнаТел.: +38 (098) 503 85 89E-mail: kuss2018@vntu.edu.ua Web-сайт conferences.vntu.edu.ua/index.php/mccs/mccs2018 

Культурна програма

Для учасників конференції плануються оглядові екскурсії визначними місцями м. Вінниці та Вінницької області.  Вінниця – місто над Бугом, центр одного з наймальовничіших регіонів України – Поділля. Органічне поєднання чудових природних ландшафтів з сучасною урбаністичною цивілізацією створює неповторний колорит. Історія міста налічує понад шість століть, протягом яких через нього прокочувалися хвилі воєн і революцій, розбудов і процвітання. Всі вони залишили свій відбиток у цікавих пам’ятках. Велика кількість кафе, парків, розважальних центрів приваблює мешканців і гостей міста. У місті діє один з найбільших і найвидовищніших у Європі світломузичних фонтанів. 

Матеріали конференції:

Тези доповідей однією з робочих мов конференції будуть опубліковані до початку роботи конференції.Матеріали доповідей, виголошені та схвалені на конференції, будуть рекомендовані до публікації у вигляді статей у фахових виданнях ВНТУ, включених до переліку ВАК України: «Вісник ВПІ» (українською мовою) та електронному науковому фаховому журналі «Наукові праці ВНТУ».Найкращі статті будуть надруковані в збірнику наукових праць «Proceeding of SPIE», який входить до наукометричної бази SCOPUSПублікація статей здійснюватиметься за окрему оплату – правила оформлення статті і умови публікації на сайті : http://journals.vntu.edu.ua/ Вимоги до тез доповідейОбсяг тез – 1 повна сторінка формату А4, підготовлена на комп'ютері в редакторі Word for Windows (версія 2007 або нижче). Тези повинні бути надіслані електронною поштою або завантажені на сайт в on-line режимі, а також роздруковані і підписані авторами і надіслані листом.Рекомендована структура тез доповіді:

  • Формулювання загальної проблеми (до 3 рядків);
  • Стан її розв’язання у світі (10-12 рядків)
  • Постановка задачі дослідження (до 5 рядків);
  • Характеристика виконаних досліджень і отриманих результатів;
  • Висновки (до 5 рядків);
  • Перелік посилань (1-3 джерела).
 Оформлення тез доповідіВсі поля сторінки – 2,2 см. Сторінка – А4, книжна. Шрифт: Times New Roman Cyr,  11 pt, міжрядковий інтервал - одинарний. Формули: 12 (S-12, табл. - 9pt), subscript/superscript - 8pt (S-11, табл. - 7pt), sub-subscript/ superscript - 6pt (S-8, табл. - 5pt), symbol - 10 pt. Вставляються по центру. Формули потрібно набирати в редакторі Equation Editor 3.0/3.1 (редактор формул у Microsoft Word). Рисунки: вставляти наступним чином: скопіювати в буфер, вибрати “Правка”, “Специальная вставка”, “Рисунок”; підпис рисунка 9 pt: Рис. 1а;  Рис. 2а, б. Вставляються у текст по центру.Порядок розміщення матеріалу: 1) Автори: пропустивши рядок, друкуються рядковими літерами ініціали і прізвища  співавторів, науковий ступінь, вчене звання; bold (напівжирний, 12pt); 2) Назва доповіді: у наступному рядку по центру прописними літерами, bold (12pt), інтервал перед і після 6pt; 3) Текст тез доповіді: з наступного рядка з абзацу 11pt; 4) Список літературних джерел. Учасники з України додають довідку про можливість опублікування тез у відкритому друці.Окрім  тез доповіді необхідно подати заявку на участь у конференції та інформацію про доповідь.Форму заявки можна скачати з сайта http://mccs.vntu.edu.ua/mccs2018/index.php?lang=uaабо зареєструватися безпосередньо на сайті conferences.vntu.edu.ua/mccs/mccs2018в on-line режимі.  Форма заявки на участь у конференції, інформація про доповідь та зразок оформлення тез доповідіІнформація про доповідь   Заявка на участь у конференції    
 

1

УДК

 

2

 

Назва тез  доповіді

Українською

 

Англійською

 

3

Аннотація близько 80 слів

Українською

 

Англійською

 

 

4

Ключові слова

Українською

 

Англійською

 

 

5

Інформація про першого автора (ПІБ, посада, наукове звання, організація)

Українською

 

 

Англійською

 

 

6

Інформація про другого автора (ПІБ, посада, наукове звання, організація)

Українською

 

 

Англійською

 

 

7

Інформація про третього автора (ПІБ, посада, наукове звання, організація)

Українською

 

 

Англійською

 

1

Назва тез  доповіді

 

2

Форма участі (очна, заочна, Заочна з електронною публікацією)

 

3

Ім’я та прізвище доповідача

 

4

Науковий ступінь, вчене звання

 

5

Держава, місто, підприємство (установа)

 

6

Посада

 

7

Адреса

 

8

Телефон

 

9

E-mail

 

10

Ім’я, прізвище, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи співавторів

 



© ІРВЦВНТУ 2018-