КОНФЕРЕНЦІЇ ВНТУ електронні наукові видання, 
Інноваційні технології в будівництві-2018

Розмір шрифта: 
Застосування конденсаційних котлів як напрямок оновлення енергетичної стратегії
Віталій Вікторович Сухов, В’ячеслав Васильович Джеджула

Остання редакція: 2018-11-07

Анотація


З переходом до ринкової економіки держава поступово перейшла від концепції забезпечення населення житлом лише до сприяння вирішенню житлової проблеми шляхом виділення земельних ділянок, іпотечного кредитування, покриття частки відсотків банківського кредитування під забудову для молодих сімей та інших заходів. За динними Державної служби статистики [1] за  рахунок коштів держбюджету в 2016 році побудовано і введено в експлуатацію 0,3% житла і протягом останніх років цей показник коливається в межах 0,3-0,5%.

Як відомо, в розвинених країнах Європи, США, Канади 75% населення мешкає в приватних малоповерхових будинках, які являються загально признаним «ідеальним» житлом для проживання. В останні роки в Україні 65-68% житла, що вводиться в експлуатацію, являється малоповерховим.  

В у мовах економічної кризи з кожним роком ускладняються проблеми забезпечення теплопостачання до даного типу житла. В умовах малоповерхової забудови економічно не доцільно використовувати централізоване опалення, а саме тому використовують газові котли, твердопаливні котли, електричне опалення, низько потенціальні теплові насоси, сонячні електричні станції. 


Ключові слова


теплообмінник; нейтралізатор; конденсатор; теплоносій; енергоресурс

Повний текст: PDF