КОНФЕРЕНЦІЇ ВНТУ електронні наукові видання, 
Сучасні тенденції розвитку фінансових та інноваційно-інвестиційних процесів в Україні (2023)

Розмір шрифта: 
ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ГІПЕРАВТОМАТИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ В УМОВАХ ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ ТА ПОВОЄННОЇ РОЗБУДОВИ
Олена Володимирівна Семенцова, Уляна Леонідівна Сторожилова

Остання редакція: 2023-01-18

Анотація


Кризові явища світової економіки, що були викликані пандемією Covid, на теренах Українипоглиблюютьсязбройнимконфліктомтавимагаютьвідвітчизнянихпідприємстввсіхгалузейекономікистрімкоїадаптаціїдовимогчасу.Доведено,щоключовимаспектомсьогоденняєвпровадженнягіперавтоматизації, стратегій штучного інтелекту та інтелектуальних Smart-креативних моделей індустріїяк однієї з ключових технологій при побудові успішного бізнесу.Згруповано зиски, які можуть отриматипідприємства впроваджуючи технології гіперавтоматизації. Виділено основні складові, за рахунок яких можнаотримати зискивідгіперавтоматизації.


Посилання


Удосконаленняспособуроботивпровадженнігіперавтоматизаціїдосягаєтьсяшляхомспрощення комунікаційних та операційнихпроцесів, зменшення бюрократичності комунікаційнихпроцесів,більшогоступенюіндивідуальності,самостійностітаініціативностіроботиприодночасномузбереженні відповідальності за результати виконанихдій.

Масштабування бізнесу в разі запровадження технологій гіперавтоматизації можна досягнутибільшефективноювзаємодієютаспівпрацеюззацікавленимисторонами(споживачамитаконтрагентами),наданнямтаотриманнямбільшвичерпної,об’єктивноїі своєчасноїінформації.

Тож наразі, можна впевнено стверджувати, що запровадження гіперавтоматизації є не тількизасобомпідвищенняефективностіфункціонуванняпідприємстввумовахсучасногосвіту,алеізапорукою успішної роботи вітчизняних підприємств в умовах збройного конфлікту та повоєнноїрозбудови,а такожприскореноїінтеграції Українидо ЄвропейськогоСоюзу.


Повний текст: PDF