КОНФЕРЕНЦІЇ ВНТУ електронні наукові видання, Сутність та перспективи впровадження електронної демократії в Україні (2016)

Розмір шрифта: 
ЕЛЕКТРОННА ДЕМОКРАТІЯ В УКРАЇНІ. ЕЛЕКТРОННІ ПОРТАЛИ
Юрій Анатолійович Ткачук

Остання редакція: 2016-11-17

Анотація


Запропоновано розглянути суть електронної демократії в Україні, зокрема звернути увагу на електронні портали, такі як «Електронна митниця» та «Веб-портал державних закупівель», метою створення яких є прозорість митниці та закупівель держави. Їх створення стало ще одною сходинкою до вирішення проблем, одною з основних є корупція та донесення інформації до народу. Тенденцію до зростання інформаційної відкритості та прозорості діяльності суб’єктів владних повноважень, їхньої прозорості з метою збільшення довіри до влади та контролю над їхніми діями народом.

Ключові слова


демократія, лектронні портали, інформаційна прозорість, державні закупівелі

Посилання


1. Електронна митниця в Україні – реальність! [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.pravda.com.ua/columns/2015/07/17/7074798/

2. Що таке тендер [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://articles.tendergid.ua/ua/%F9%EE_%F2%E0%EA%E5_%F2%E5%ED%E4%E5%F0.html

3. Денисюк С. Г. Імідж України у внутрішньо і геополітичних контекстах сучасності / С. Г. Денисюк, В. О. Корнієнко // Studia Politologica Ucraino-Polona. — Вип. 4. — Житомир-Київ-Краків : ФОП Євенюк О.О., 2014. — С. 93–100.


Повний текст: PDF