КОНФЕРЕНЦІЇ ВНТУ електронні наукові видання, XLIX Науково-технічна конференція Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкіля (2020)

Розмір шрифта: 
ВПЛИВ ТА ЗМІНИ КЛІМАТУ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
Богдан Андрійович Глущенко

Остання редакція: 2020-03-20

Анотація


Вплив змін клімату на тривалість та інтенсивність періодів холодної погоди на Землі. Можливо, особливо важливим є те, що доповідь МГЕЗК встановлює чітку червону лінію, при досягненні якої можна уникнути катастрофи: скорочення до 2030 року викидів парникових газів в атмосферу до рівня половини викидів за 2010 рік. Це дасть змогу уникнути підвищення глобальної температури на 1.5°C. Тому наші уряди повинні вжити невідкладних заходів щодо зміни курсу. Чим довше ми будемо тягнути з цим, тим більше ми змушені будемо покладатись на дороговартісні  технології що можуть негативно вплинути на права людини.

Вплив змін клімату на тривалість та інтенсивність періодівхолодної погоди на Землі. Можливо, особливо важливим є те, що доповідь МГЕЗК встановлює чітку червону лінію, при досягненні якої можна уникнути катастрофи: скорочення до 2030 року викидів парникових газів в атмосферу до рівня половини викидів за 2010 рік. Це дасть змогу уникнути підвищення глобальної температури на 1.5°C. Тому наші уряди повинні вжити невідкладних заходів щодо зміни курсу. Чим довше ми будемо тягнути з цим, тим більше ми змушені будемо покладатись на дороговартісні  технології що можуть негативно вплинути на права людини.


Ключові слова


клімат; холодна погода; аномалії; температура

Повний текст: PDF